my thoughts

Téma týdne: Konec cesty

10. února 2017 v 12:30 | raive
Na téma týdne jsem nikdy články moc nepsala. Pokaždé jsem si řekla, že jako jo, že tenhle týden je super téma na rozepsání, tak se do něho pustím. Ale článek většinou ani nevyšel.

hello for the first time

9. února 2017 v 14:53 | raive
Kdyby se mě někdo zeptal, kolikátý blog tenhle je, nedokázala bych odpovědět. S blogy jsem si začla hrát kolem mých 10 let, plus minus. Byla jsem tehdy velká koňařka. Ne, že bych teď koně nemilovala, ale nejsem nimi posedlá jako tenkrát. Ale pořád jezdím. Všechno muselo být s koňma, včetně spodního prádla. Byla jsem úchylná.

Proč jsem založila tenhle blog je jednoduché, chybí mi blogování. Poslední blog jsem měla v roce 2014 a byl mým životem. Seznámila jsem se díky němu s tolika úžasnými lidmi. Smutné je, že stejně jako já, i oni časem skočili a nikdo z nich už nebloguje. Nebo o tom alespoň nevím.

Každopádně o budoucnosti tohoto výtvoru rozhodne nejspíš osud. Buď si na něj zítra už nevzpomenu a nebo zítra napíšu další cool depresivní deep článek a budu si znovu připadat, jako nadějná blogerka. Náhodou ale, nebývala jsem zas tak špatná, jak si připadám teď.

Myslím, že pro začátek keců dost. Napsala bych, ať se máte hezky, ale komu, když si tenhle článek přečtu nejspíš jen já? A to ještě proto, abych zkontrolovala chyby.
 
 

Reklama

.
.
.

pictures are stolen from tumblr and weheartit
.
.
.
.