Únor 2017

hello again

13. února 2017 v 11:21 | raive |  diary
Kdyby tento blog znal někdo z blogerů, kteří znali moje dřívější blogy, řekli by si, že už na to zase kašlu, že už zase nic nepřidávám a že už se sem asi nevrátím. Je to divné, ale ani na chvíli jsem neuvažovala o tom, že jsem si to teda zase zkusila po dlouhé době a už tady můžu skončit. Zní to směšně, já vím, ale takových 3 denních blogů už jsem měla až až.


Téma týdne: Konec cesty

10. února 2017 v 12:30 | raive |  my thoughts
Na téma týdne jsem nikdy články moc nepsala. Pokaždé jsem si řekla, že jako jo, že tenhle týden je super téma na rozepsání, tak se do něho pustím. Ale článek většinou ani nevyšel.


hello for the first time

9. února 2017 v 14:53 | raive |  my thoughts
Kdyby se mě někdo zeptal, kolikátý blog tenhle je, nedokázala bych odpovědět. S blogy jsem si začla hrát kolem mých 10 let, plus minus. Byla jsem tehdy velká koňařka. Ne, že bych teď koně nemilovala, ale nejsem nimi posedlá jako tenkrát. Ale pořád jezdím. Všechno muselo být s koňma, včetně spodního prádla. Byla jsem úchylná.

Proč jsem založila tenhle blog je jednoduché, chybí mi blogování. Poslední blog jsem měla v roce 2014 a byl mým životem. Seznámila jsem se díky němu s tolika úžasnými lidmi. Smutné je, že stejně jako já, i oni časem skočili a nikdo z nich už nebloguje. Nebo o tom alespoň nevím.

Každopádně o budoucnosti tohoto výtvoru rozhodne nejspíš osud. Buď si na něj zítra už nevzpomenu a nebo zítra napíšu další cool depresivní deep článek a budu si znovu připadat, jako nadějná blogerka. Náhodou ale, nebývala jsem zas tak špatná, jak si připadám teď.

Myslím, že pro začátek keců dost. Napsala bych, ať se máte hezky, ale komu, když si tenhle článek přečtu nejspíš jen já? A to ještě proto, abych zkontrolovala chyby.

raive

9. února 2017 v 14:50 | raive
18 yo l CZECH

.
.
.

pictures are stolen from tumblr and weheartit
.
.
.
.